KAFKAS VOER LEVENSMIDDELEN VEE TOERİSME

Hakkımızda

DENEYİM + GÜVEN = KAFKAS VOER LEVENSMIDDELEN VEE TOERİSME

Ukrayna Nikolayev bölgesinde, 30.000 hektar alana yayılmış küçük ve büyükbaş hayvan çiftliğimiz şirketimiz bünyesinde faaliyet göstermektedir.

www.kafkashayvancilik.com.tr

Doğal mera alanı olan bu bölgede, yerel ırk Romanov merinos küçükbaş hayvan, chorole ırkı büyükbaş hayvan yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Antalya Döşemealtı’nda 5500 baş kapalı alan kapasiteli çiftliğimiz 120 dönüm üzerine kuruludur. Burada da ithalatı yapılmış muhtelif küçükbaş hayvanların yetiştiriciliği yapılmaktadır.

Tarım Kredi Merkez Birliği iştiraki olan, Tareks Hayvancılık ile müşterek yürüttüğümüz küçükbaş damızlık hayvan ithalatının Millileştirilme tesisi Keşan’da faaliyete girmiştir. Ayrıca Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğünün büyük ve küçükbaş damızlık ve besilik hayvan tedariğinde ithalatçı firma olarak çalışmaktayız.

İLETİŞİME GEÇİN!

TC Tarım Bakanlığı teknik şartnamesine uygun yem ithalatı da firmamız tarafından yapılmaktadır.

Romanya ve Ukrayna’da et kombine tesisimiz de bulunmaktadır. Bu tesislerimiz soğuk zincire uygun olarak dizayn edilmiştir.

Aydın Bölgesinde faaliyet gösterdiğimiz Dolomit (Mineral toprak düzenleyicisi) madenini de yine yurt içinde Tarım Kredi Kooperatiflerine, ithalatını yürütmekteyiz.

Misyonumuz

Hayvancılık, gıda ve yem sektörlerindeki gelişmeleri takip etmek ve bu gelişmelere katkıda bulunmak, her şeyi zamanında ve müşteri memnuniyetini sağlayarak güvenilir hizmet sunmak, değişimlere sürekli ayak uydurarak kalıcı olmayı ve büyümeyi hedeflemek, dürüstlükten ve kaliteden ödün vermeden dünya standartlarında gelişen teknolojileri takip ederek örnek projeler üretmektir.

Vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygılı olmak, daima girişimci, yenilikçi ve gelişime açık kimliğiyle kendisini yenileyerek hizmet kalitesini yükseltmek…

GELİN BİRLİKTE ÇALIŞALIM!

destek@kafkashayvancilik.com.tr